Pastatų fasadų atnaujinimas ir padengimas

FASADAS – tai vizitinė kortelė kiekvienos įmonės. Todėl atrodyti jis turi nepriekaištingai. Pastatas gali būti gražus ir pakankamai naujas, bet stokoti šeimininko priežiūros, o purvinos fasado sienos gadina visą pastato vaizdą, dėmės iš karto krenta į akis.

Pastato sienos pastoviai yra veikiamos GAMTINIŲ NUOSĖDŲ (sniegas, lietus, samanos, žiedadulkės) ir yra užteršiamos. Norint fasadus išsaugoti kuo ilgiau, PURVĄ BŪTINA VALYTI, o kad valymas būtų atliktas greitai ir kokybiškai, pasitelkti profesionalų komandą. Apmokyti ir ilgametę darbo patirtį įgiję darbuotojai, įvertinę paviršiaus būklę parinks efektyviausią valymo metodą bei reikiamas medžiagas darbams atlikti.

PROFESSIONAL GROUP  komanda greitai ir kokybiškai pašalins nuo fasado:

  • Įsisenėjusias dėmes;
  • Pelėsius;
  • Dažus
  • Rudis
  • Graffiti
  • Suodžius
  • Riebalus

Išmetamosios automobilių dujos

Ant išorinių pastatų sienų paviršių nusėda gamyklų išmetamosios medžiagos, kurios yra labai pavojingos žmonių sveikatai.

Išmetamosios gamyklų, katilinių nuosėdos

Sunkiai nuplaunamos , giliai įsiskverbiančios, juodų dulkių sluoksnio pavidalo kenksmingos nuosėdos.

Žiedadulkės

Užkemša fasado poras, sunkiai išplaunamos, dėl to vanduo neišgaruoja, o žiemą plečiasi ir gadina mūrą.

Fasado plovimas aukštu vandens slėgiu. Fasadų valymas naudojant aukšto slėgio prietaisus yra pati populiariausia ir labiausiai prieinama  paslauga. Paviršiai gali būti apdorojami naudojant chemines priemones arba švariu vandeniu. Gyliai įsiskverbusiems ir sunkiai išvalomiems nešvarumams pašalinti papildomai naudojamas šiltas/karštas vanduo, reguliuojama temperatūra pagal paviršiaus tipą. Ploviklių sudėtis parenkama atsižvelgiant į valomą paviršių ir užteršimo tipą. Šio valymo metodo savybės gražins jūsų fasadui idealią išvaizdą.

Paviršių valymas panaudojant smėliavimo metodą. Purvas ir nešvarumai pašalinami naudojant abrazyvines daleles. Šis metodas leidžia per trumpą laiką apdoroti didelius plotus. Tinkamai pasirinkus abrazyvinių priemonių  sudėtį ir frakciją, smėliavimo valymo būdas gali išspręsti daugybę užduočių, pradedant nuo plono besisluoksniuojančio išblukusių dažų sluoksnio pašalinimo ir baigiant gilių rudžių šalinimu. Ši paslauga ypač populiari restauruojant istorinius architektūrinius fasadus ir metalo konstrukcijų apdirbimui.

Paviršių valymas cheminiais reagentais.  Valymas cheminiais reagentais yra gera abrazyvinio paviršiaus valymo metodo alternatyva, kadangi panaudojant šį metodą puikiai išvalomos pastatų sienos ir metaliniai paviršiai nuo sudėtingų ir įsisenėjusių užterštumų, prie kurių priskiriami suodžiai ir rudis. Valant fasadą cheminiais reagentais labai svarbu laikytis saugumo taisyklių, todėl tai gali atlikti tik profesionalių darbuotojų komanda.

Išvalius fasado sienų paviršius nuo vaizdą gadinančių purvo, nuosėdų, užterštumų, PROFESSIONAL GROUP rekomenduoja apsaugoti sienas ir padengti apsauginėmis priemonėmis, kitaip vadinant impregnuoti jas ir išlaikyti akį džiuginantį rezultatą ilgiau.