Patalpų ir paviršių dezinfekcija: ozonu; rūko generatoriais

PATALPŲ DEZINFEKCIJA nuo COVID-19 viruso rūko generatoriais

Mes specializuojamės patalpų dezinfekavimo srityje, atliekame paviršių, oro, ventiliacinių ortakių dezinfekavimo paslaugas. Parenkame efektyviausią dezinfekavimo metodą (šalto rūko, karšto rūko ar ozono), atsižvelgiant į patalpose vykdomą veiklą. Mūsų veikla yra licencijuota, dirbama su biocidais autorizuotais Lietuvos Respublikoje visuomenės sveikatos centro.

Dabar tokioj neeilinėje situacijoje dėl Covid-19 viruso plitimo pradėjome dirbti 24 val. per parą. Galime atlikti dezinfekciją per 2-3 val. prevenciškai arba esant tikimybei, kad patalpose buvo galimai infekuotas žmogus. 

Efektyviausia ir greičiausia dezinfekavimo priemonė yra patalpas dezinfekuoti rūko generatoriais, kurie pasižymi šiais pranašumais:

 • bet kuri medžiaga aerozoliaus pavidalu išsiskiria aukštu cheminiu aktyvumu;
 • dezinfekcinis rūkas tolygiai padengia paviršius, prasiskverbia į nepasiekiamus plyšius ir sunkiai prieinamas vietas;
 • idealus būdas dezinfekuoti didelius plotus ir atviras erdves;
 • bakterijoms/ virusams sunaikinti užtenka vos 30 minučių, o pravėdinus, patalpas iš karto galima naudoti pagal paskirtį;
 • atliekamas pilnas patalpų oro išvalymas.

Mes siūlome šiuolaikiškas ir efektyvias gamyklų, sandėlių, cechų, biurų, transporto (taip pat ir viešojo), sporto klubų, parduotuvių, maitinimo įstaigų, viešojo naudojimo patalpų dezinfekavimo paslaugas.

PATALPŲ ORO DEZINFEKCIJA OZONU

Žmogaus darbingumui ir gerai savijautai palaikyti yra būtinas švarus oras, tačiau dulkės, tabako dūmai, buitinių prietaisų suodžiai,  buitinės bei išmetamosios dujos  užteršia namus ir biurus.

Ozonavimas –nauja patalpų, butų, namų, automobilių salonų valymo technologija. Pagal savo pobūdį, ozono dujos yra stiprus oksidatorius, nors jos yra visiškai nekenksmingos žmonėms ir naminiams gyvūnams. Oro valymas ozono dujomi – tai vienas efektyviausių oro, esančio uždarose patalpose, valymo būdas.

Dezinfekcija ozonu – efektyviau negu ultravioletiniais spinduliais. Ozonavimo dėka pasiekiama pilna patalpų dezinfekcija ir visų rūšių kvapų šalinimas, kadangi ozono molekulė prasiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas (sienų poras, mediena, audiniai). Dujos kovoja su patogeninėmis bakterijomis ir virusais, todėl jos dažnai naudojamos viešose vietose. Dezinfekcija ir kvapų šalinimas vyksta tuo pačiu metu, kadangi ozonas pašalina patį nemalonaus kvapo šaltinį – aktyvius mikroorganizmus ir nuodingąsias medžiagas, ozonas ne maskuoja nemalonaus kvapo, bet visiškai jį išnaikina molekulių lygmenyje. Ultravioletiniais spinduliais arba cheminėmis priemonėmis tokio efektyvumo pasiekti neįmanoma, UV dezinfekuoja tik tuos paviršius ant kurių patenka spinduliai, o cheminėmis priemonėmis, kaip rodo praktika padengti visų paviršių nepavyksta. Taipogi  daugelis mikroorganizmų (pvz. pelėsis), yra atsparūs ultravioletiniai šviesai , tačiau nėra atsparūs ozonui.

Ozonas naikina bakterijas ir virusus 2,5-6 kartus efektyviau už UV spindulius ir 300-600 kartų efektyviau chloro, tuo pačiu metu išlikdamas visiškai saugia dezinfekavimo priemone, kadangi nesikaupia patalpose, suyra į paprasčiausią deguonį.

Šiai dienai OZONAS – vienintelis patikimas būdas kovojant su saprotrofais, tokiais kaip dulkių erkutės (daugiausiai randama lovos čiužiniuose, pagalvėse),  kurios išskiria sunkias alergines ligas provokuojančias toksines medžiagas (alerginė astma, chroninė sloga, odos ligos).

Sunaikina:

 • Bakterijas
 • Mikroorganizmus (dulkių erkutės)
 • Parazitus
 • Virusus
 • Grybelius ir jų sporas
 • Graužikus, vabzdžius (kandis ,tarakonus, blusas)

Patalpų ozonavimas padeda stiprinti imunitetą, gerina kraujotaką, aprūpina deguonimi  ląsteles ir audinius. Kreipkitės į PROFESSIONAL GROUP specialistus ir užsisakykite patalpų ozonavimo paslaugą, netruksite pastebėti, kad buvimas patalpose tapo patogesnis ir malonesnis. Mūsų paslaugos padės pasiekti aukščiausią komforto lygį jūsų namuose ar biure.